O nas

Początki firmy to rok 1992. Już w tamtych latach nasza firma posiadała lepszy standard autokarów od konkurencji. Na przestrzeni tych lat przewieźliśmy tysiące osób, pokonaliśmy miliony kilometrów.

Nasze podstawowe wartości takie jak: punktualność, zawsze czyste i nowoczesne autobusy o wysokim poziomie bezpieczeństwa, mili i doświadczeni kierowcy pozostały bez zmian do dnia dzisiejszego. Chcemy, aby podróże z nami pozostawały w Państwa wspomnieniach jako mile spędzony czas i współpraca na profesjonalnym poziomie. Każdego dnia dążymy do tego aby nasza firma była firma która dba o klienta. Dzięki naszemu wewnętrznemu serwisowi, stajemy się bezkonkurencyjni cenowo w tej dziedzinie ponieważ zaplecze warsztatowe jest do dyspozycji dla naszej firmy cały czas. Pracują u nas bardzo doświadczeni mechanicy, którzy dbają o wysoki poziom napraw. Wykonywane prace naprawcze na naszym zapleczu przekładają się na obniżenie cen podróży ponieważ nie musimy zlecać ewentualnych napraw innym firma zewnętrznym.

„Dominik Drabczyk – Przewóz Osób Autobusem” od lat cieszy się zaufaniem klientów którzy zostali z nami już od pierwszej „wycieczki”. Firma została stworzona z zamiłowania właściciela do autokarów – jest to hobby dlatego każdy dzień w pracy jest traktowany jako przyjemność, a nie tylko jako korzyści finansowe – każdy człowiek pragnie w pracy robić to co się lubi i dzielić się z innymi swoja pasja i zamiłowaniem. Dla naszej firmy najważniejszy jest nasz klient dla którego mamy przygotowany szeroki asortyment autobusów, łącznie z autobusami piętrowymi tak lubianymi przez młodzież.

To Państwo razem z nami tworzą Nasza firmę dlatego każdego dnia staramy się o Państwa Bezpieczeństwo, Komfort i Radość jaka dają podróże. Nasza misja jest ciągle doskonalenie firmy, wprowadzanie nowych udogodnień wpływających na polepszenie Państwa czasu spędzonego z nami.

Dziękujemy za zaufanie oraz zapraszamy do współpracy. Dominik Drabczyk – właściciel, oraz cały zespół ludzi tworzących Nasza firmę.

Pozdrawiam – Dominik Drabczyk0
Zapraszam do polubienia fan page i instagram

 .